fbpx

Rekrutujemy!

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Handlowiec – doradca klienta

Opis stanowiska:

      • Aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych jak i biznesowych,
      • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami w trakcie całego procesu sprzedaży,
      • Realizowanie celów sprzedażowych,
      • Opracowywanie ofert handlowych oraz realizacja zamówień
      • Monitorowanie rynku
      • Opieka nad danymi w sklepie internetowym
      • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
      • Wyjazdy służbowe na 1 lub 2 dni, ok. 20-30% czasu pracy

Wymagania:

      • Wykształcenie wyższe lub średnie
      • Dobra znajomość MS Outlook, MS Word, MS Excel
      • Chęć poznawania nowych narzędzi informatycznych
      • Chęć zgłębiania informacji technicznych
      • Dobra organizacja pracy,
      • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

      • Praca w dobrej atmosferze
      • Szkolenia z zakresu oferty produktowej
      • Możliwość rozwoju zawodowego
      • Samochód służbowy
    • Proszę o przesłanie aplikacji na adres mailowy:  praca@factor.pl   oraz wypełnienie ankiety –
    • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Do przesłanej aplikacji w mailu  prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

W czym możemy pomóc?

NAPISZ DO NAS!

                    nasz adres mailowy:   factor@factor.pl

Biuro sprzedaży

Ul.Garbary 14B;   61-867 Poznań

Czynne w godzinach:

Pon. - Pt.:  8:00 - 16:00
Sob. - Niedz.: zamknięte