Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3624
Home | Factor Security

W czym możemy pomóc?

na zaAbout Us

Pomagamy, doradzamy, szkolimy oraz dostarczamy na zamówienie systemy zabezpieczeń technicznych

Nasza firma została założona ponad 30 lat temu. Od tamtego czasu jesteśmy zawsze w srecu branży SECURITY, zmieniamy naszą ofertę dostosowując ją do potrzeb klientów i słuchając naszych klientów. W ostatnich latach poszerzyliśmy znacznie zakres działania rozwijając usługi szkoleniowe oraz wsparcia technicznego. Coraz szerzej świadczymy także usługi doradcze i konsultingowe dla szeroko rozumianego IT, gdyż w dzisiejszych bardzo ważna jest integracja różnych rozwiązań, jakie są dostępne na rynku.

 

Systemy alarmowe

Wsparcie techniczne

CCTV

Domofony

Systemy przeciw-pożarowe

Systemy sygnalizacji pożaru

Kontrola dostępu

Smart Home

Cyber Security

Klientów

Years Of Experience

Dostawców

Trust

Dlaczego warto wybrać współpracę z nami?

Naszą wizytówką są opinie naszych klientów oraz dostawców. Jesteśmy takimi przedsiębiorcami, jak i Ty. Rozumiemy z jakie wyzwania techniczne  i nie tylko stają przed Tobą.

Słuchając Was, nasi drodzy klienci i partnerzy biznesowi utworzyliśmy ośrodek szkoleniowy Factor EDU. Możesz tam uzyskać kompetencje poświadczone certyfikatem ukończenia kursu oraz zaświadczeniem MEN wydawanym zgodnie z rozporządzeniem MEN (dla wybranych szkoleń). 

Od początku istnienia Polskiej Izby Systemów Alarmowych (jesteśmy członkiem założycielem Izby) aktywnie współpracujemy w Izbie z innymi firmami z branży realnie mając wpływ na tworzenie i szerzenie dobrych praktyk branżowych.

Jesteśmy obecni na targach, konferencjach i w publikacjach związanych z szeroko rozumianym SECURITYCzęść naszych publikacji znajdziesz na naszym blogu.

Podążając za trendami i zmianami w naszym otoczeniu zaprzyjaźniliśmy się z terminami ‘smart  home’, ‘smart building’ i ‘smart city’ oraz z rozwiązaniami jakie kryją się za tymi terminami. Produkty z tej dziedziny znajdziesz w naszej ofercie.

Zapraszamy do współpracy!

Dotrzymujemy słowa

Mamy wieloletnie doświadczenie

Jesteśmy otwarci na nowości

Dzielimy się wiedzą

Pomagamy potrzebującym

W czym możemy pomóc?

NAPISZ DO NAS!

                    nasz adres mailowy: factor@factor.pl

Biuro sprzedaży

Ul.Garbary 14B;   61-867 Poznań

Czynne w godzinach:

Pon. – Pt.:  8:00 – 16:00 
Sob. – Niedz.: zamknięte

Telefony:

(61) 8 500 800

600 768 068

Email:

factor@factor.pl